MENU...
Facebook

Regulamin

Regulamin


Regulamin sklepu internetowego Fango

ROZDZIAŁ I. 
POSTANOWIENIA OGÓLNE


Sklep internetowy Fango, działający pod adresem www.fango.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową toreb weekendowych, podróżnych oraz akcesoriów.
Sklep Fango jest prowadzony przez firmę Fango Paweł Marcela, ul. Kościuszki 64, 32-620 Brzeszcze NIP 549 218 29 65.


ROZDZIAŁ II. 
OFERTA I ZAMÓWIENIA


Wszystkie informacje zawarte na stronie internetowej sklepu oraz dotyczące towarów, w tym w szczególności broszury, katalogi, foldery, inne materiały reklamowe lub informacyjne, kierowane do odbiorców i potencjalnych klientów nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Sklep przyjmuje zamówienia poprzez stronę http://www.fango.pl oraz drogą e-mail na adres
   info@fango.pl. W celu złożenia zamówienia należy prawidłowo wypełnić formularz zamówienia.
Po złożeniu zamówienia pracownik sklepu może dodatkowo skontaktować się z Kupującym w celu potwierdzenia zamówienia przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w piątek po godz. 11:00, w soboty oraz dni ustawowo wolne od pracy (niedziele oraz święta określone w ustawie z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy (Dz. U. z 1951, Nr 4, poz. 28 z późn. zm.) rozpatrywane będą w pierwszym najbliższym dniu pracy.
Zamówienia realizowane są wg kolejności ich złożenia.
Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku wystąpienia błędów technicznych na stronach sklepu (niezawinionych przez sklep), polegających na wyświetleniu błędnych informacji o cenach lub stanie towarów oraz w sytuacjach wzbudzających wątpliwość co do autentyczności danych podanych przez Kupującego. Każdorazowo o takich sytuacjach Kupujący zostanie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
Termin przyjęcia do realizacji zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień:
a)
 płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia;
b) płatnych przelewem - po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym;
Przedmiotem sprzedaży są produkty wymienione w ofercie sklepu w chwili składania zamówienia.
W przypadku trudności z realizacją, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
W przypadku braku części produktów na które złożono zamówienie, sklep kontaktuje się z Kupującym z informacją jaki towar i w jakich terminach jest dostępny. Informacja ta zawiera również prośbę o podjęcie przez Kupującego decyzji, dotyczącej dalszego postępowania w sprawie zamówienia.
W przypadku braku części produktów z zamówienia Kupujący może:
a) zrezygnować z realizacji zamówienia;
b) wyrazić zgodę na wydłużenie czasu oczekiwania na realizację całego zamówienia;
c) wyrazić zgodę na podzielenie zamówienia na dwie części.
Kupujący nie może anulować zamówienia, które zostało już wysłane.
Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od sklepu Fango.
Ceny towarów prezentowanych na stronie internetowej sklepu Fango podane są w złotych polskich i zawierają podatek od towarów i usług (VAT).
Ceny te nie zawierają kosztów przesyłki.
Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania na swojej stronie internetowej nowych towarów do oferty, zmiany cen towarów obecnych w ofercie, odwoływania i zmian w akcjach promocyjnych.

Do każdego zamówienia wystawiony jest paragon lub na wniosek Kupującego faktura VAT. W przypadku wystawienia faktury VAT niezbędne jest zaznaczenie stosownej opcji przy zamówieniu oraz podanie wymaganych danych Kupującego wraz z jego numerem NIP.
Paragony oraz faktury są wystawiane, gdy zamówione towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
Do każdego zamówienia, którego wartość jest niższa niż 300 zł doliczane są koszty przesyłki. Zamówienie, którego wartość przekracza 300 zł wysyłamy bez opłat na terenie Polski. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

W przypadku zamówień do 300 zł koszt przesyłki na terenie Polski wynosi:

a) przy przedpłacie przelewem Poczta Polska 15 zł
b) przy przedpłacie przelewem Kurier 20 zł
c) przy płatności za pobraniem Kurier 25 zł

 

W przypadku zamówień do krajów UE koszt przesyłki wynosi:

a) przy przedpłacie przelewem Poczta Polska 65 zł
b) przy przedpłacie przelewem Kurier 110 zł

 

W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.


ROZDZIAŁ III. 
PŁATNOŚCI


Sklep Fango proponuje następujące formy płatności:
Przelewem na konto:
23 1050 1256 1000 0092 2909 8174
ING Bank Śląski S.A.

Fango Paweł Marcela


Za pobraniem: za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze listonoszowi, kurierowi lub w urzędzie pocztowym.


ROZDZIAŁ IV. 
DOSTAWA


Sklep realizuje dostawę towaru na terytorium całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej.
Czas realizacji zamówienia to łączny czas realizacji zamówienia przez sklep zgodnie z informacjami zawartymi w opisach oraz termin dostarczenia przesyłki w zależności od wybranego przez Kupującego operatora.
Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi średnio od 1 do 2 dni roboczych, za pośrednictwem Poczty Polskiej średnio od 2 do 5 dni roboczych.
Wysyłki realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.
Towar wysyłany jest w ciągu 48 godzin od chwili zaksięgowania pieniędzy na koncie sklepu lub w przypadku przesyłek płatnych przy odbiorze ? po skompletowaniu zamówienia.


ROZDZIAŁ V. 
ZWROT TOWARU


Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, art. 27, klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
W tym przypadku Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu towaru nie później niż w terminie 14 dni na adres sklepu.
Zwrot jest możliwy jedynie wtedy, gdy zakupiony towar jest kompletny oraz gdy nie nosi śladów użycia, ani nie został uszkodzony.
Towar należy zapakować używając materiałów zapewniających jego bezpieczny przewóz. Do zwracanego towaru należy dołączyć oryginał dowodu zakupu.
Zerwanie lub uszkodzenie oryginalnych metek dołączonych do towaru skutkuje niemożliwością zwrotu lub wymiany towaru.
Sklep dokona zwrotu kwoty równej cenie towaru nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu przez Kupującego od umowy. Zwroty dokonywane są za pośrednictwem przelewu bankowego. Sklep nie realizuje zwrotów gotówki poprzez przekaz pocztowy.
Zwrot towaru następuje na koszt Kupującego.  Nie przyjmujemy zwrotów w formie przesyłek za pobraniem.

 

ROZDZIAŁ VI. 
REKLAMACJE

W chwili odbioru towaru od listonosza lub kuriera Kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan opakowania przesyłki.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub taśmy należy spisać protokół reklamacyjny oraz niezwłocznie skontaktować się ze sklepem. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie po dostarczeniu protokołu reklamacyjnego.

POBIERZ WZÓR PROTOKOŁU REKLAMACYJNEGO.

Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu Fango są fabrycznie nowe. W przypadku, gdy stroną umowy nie jest konsument w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego odpowiedzialność sklepu z tytułu rękojmi jest wyłączona.
Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego (np. kolor, proporcje, rozmiar itp.) nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego towaru.
Reklamacje należy składać w formie elektronicznej na adres info@fango.pl

Dokumentami do przyjęcia reklamacji są: paragon lub faktura VAT oraz protokół reklamacyjny (w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie).
O rozpatrzeniu reklamacji Kupujący zostanie poinformowany w terminie 14 dni od otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem.
W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, wadliwy towar zostanie wymieniony na nowy, pełnowartościowy, a gdy nie będzie to możliwe zwrócona zostanie równowartość ceny towaru przelewem bankowym w terminie 14 dni. Sklep nie realizuje zwrotów gotówki poprzez przekaz pocztowy.
W przypadku uznania reklamacji zwrócone zostaną Kupującemu koszty przesyłki towaru.


ROZDZIAŁ VII. 
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Polityka danych osobowych jest zgodna z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 ze zm.)
Zgodnie z Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

 

SOCIAL

OBSŁUGA KLIENTA

  1. Konserwacja
  2. Wysyłka i zwroty
  3. FORMY PŁATNOŚCI
  4. Kontakt
  5. Regulamin
  6. Dokumenty do pobrania

 

"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego." - Tony GaskinsRealizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)