MENU...
Facebook

Materiały

Do naszych produktów używamy najwyższej jakości naturalnych surowców. Poszukiwanie odpowiednich materiałów zajęło sporo czasu. Większość z nich jest przygotowana specjalnie dla nas.

Skóra użyta do produkcji toreb pochodzi z toskańskiej garbarni, wygarbowana zgodnie z wielowiekową tradycją, garbnikami pochodzenia roślinnego sprowadzanymi z Argentyny. Każda pojedyncza skóra jest ręcznie wykańczana naturalnymi woskami, dzięki czemu zyskuje unikalny, naturalny charakter. Skóra ta jest miękka i zarazem trwała. Wraz z upływem czasu ulega patynacji oraz nabiera indywidualnych cech. Do produkcji zastosowano skórę full grain, której lico pozostaje nienaruszone oraz w żaden sposób nie korygowane, w związku z czym mogą wystąpić nieznaczne różnice w fakturze oraz odcieniu koloru co stanowi element naturalnego piękna. Możliwe rozjaśnienia, cieniowania, naturalne ślady, zmiany fizyczne na powierzchni skóry takie jak zagniecenia (jarzma), otarcia nie  stanowią wady produktu. Skóra jest materiałem organicznym o cechach charakterystycznych dla każdej indywidualnej skóry. 

Bawełna woskowana - pochodzi od legendarnego producenta Martin Dyeing & Finishing Co (zał. 1838). Jest to płótno bawełniane, które zostało fabrycznie zaimpregnowane woskiem, dzięki czemu posiada właściwości wodoodporne. Odpowiednia gramatura oraz zastosowany splot płócienny nadają tkaninie pożądaną sztywność oraz wytrzymałość. Bawełna woskowana w trakcie użytkowania zyskuje charakterystyczne rysy i odcienie co dodaje jej niepowtarzalnego uroku. Pierwotnie rybacy pokrywali olejem powierzchnię żagla, obserwując fakt, że mokre żagle są bardziej wydajne niż suche. Bawełna woskowana, jest wynikiem tych obserwacji i przez wiele lat była używana jako żeglarska, wodoodporna odzież wierzchnia charakteryzująca się dużą wytrzymałością. Wyroby z tkaniny woskowanej nie mogą być prane, suszone ani czyszczone chemicznie, ponieważ wosk zostałby uszkodzony. Tkanina woskowana jest wysoce wyspecjalizowanym produktem, który wyklucza normalne czyszczenie. Tkanina woskowana może być z powodzeniem użytkowana przez wiele lat bez czyszczenia.

Zamki YKK - jakość wykonania, solidność oraz niezawodność to cechy, dzięki którym zamki YKK osiągnęły pozycję lidera wśród producentów zamków błyskawicznych na świecie.
Tadao Yoshida założyciel YKK uważał, że przez innowacyjne idee i wynalazki, rozwój biznesu powinien przynieść korzyści konsumentom i partnerom handlowym, a więc całemu społeczeństwu.Zachęcamy gorąco do dzielenia się z nami spostrzeżeniami na temat naszych produktów. Prosimy pisać na adres: info@fango.pl Każda opinia jest dla nas cenna i pomoże nam lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Wierzymy, że jakość pamięta się dłużej niż cenę.

SOCIAL

OBSŁUGA KLIENTA

  1. Konserwacja
  2. Wysyłka i zwroty
  3. FORMY PŁATNOŚCI
  4. Kontakt
  5. Regulamin
  6. Dokumenty do pobrania

 

"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego." - Tony GaskinsRealizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)