MENU...
Facebook
Portfel, etui, card holder, etui na karty, etui na wizytówki, wizytownik, klasyczne etui na wizytówki, eleganckie etui na wizytówki, minimalistyczny wizytownik, klasyczny wizytownik, etui ręcznie wykonane, etui handcrefted, etui skórzane, wizytownik skórz

Etui na wizytówki Eerie black


99,00 PLN

Klasyczne etui na wizytówki Patrick jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień spotykają się z kontrahentami. 

Wręczenie wizytówki jest zachęceniem do dalszego kontaktu i powinno się odbywać w sposób profesjonalny ale przy zachowaniu naturalnej swobody.

Etui Patrick pomieści kilka kartoników będąc jednocześnie na tyle cienkim, że zmieści się w najmniejszych kieszeniach.

Wizytownik wykonany został w całości ręcznie zgodnie z najlepszymi tradycjami sztuki kaletniczej. Jego wyjątkowy charakter podkreśla między innymi ręczne szycie na dwie igły, zaoblone i wypolerowane brzegi.

Dbałość o szczegóły oraz ponadczasowy design sprawią, że Etui Patrick znajdzie uznanie u każdego eleganckiego mężczyzny.

  • Wykonany w całości ręcznie zgodnie z najlepszymi tradycjami sztuki kaletniczej
  • Najwyższej jakości naturalna skóra garbowana roślinnie
  • Wymiary (cm): 9,8 x 6,5 

SOCIAL

OBSŁUGA KLIENTA

  1. Konserwacja
  2. Wysyłka i zwroty
  3. FORMY PŁATNOŚCI
  4. Kontakt
  5. Regulamin
  6. Dokumenty do pobrania

 

"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego." - Tony GaskinsRealizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)