MENU...
Facebook
Portfel, etui, card holder, etui na karty, płaski portfel, minimalistyczny portfel, portfel na karty, klasyczny portfel, portfel bez podszewki, portfel ręcznie wykonany, portfel handcrefted, portfel skórzany, elegancki portfel, skóra garbowana roślinnie

Cardholder Sven Eerie black


119,00 PLN

Klasyczne etui Sven doskonale sprawdzi się jako minimalistyczny portfel na karty kredytowe. Pomieści wszystko co niezbędne, będąc jednocześnie na tyle cienkim, że zmieści się w najmniejszych kieszeniach. Jest idealnym dodatkiem do garnituru ale również doskonale sprawdzi się w podróży, gdzie może być świetną alternatywą dla pełnowymiarowego portfela.

Cardholder wykonany został w całości ręcznie zgodnie z najlepszymi tradycjami sztuki kaletniczej. Jego wyjątkowy charakter podkreśla między innymi ręczne szycie na dwie igły, zaoblone i wypolerowane brzegi.

Najwyższej jakości naturalna skóra garbowana roślinnie, z której etui jest wykonane z upływem czasu ulega patynacji oraz nabiera indywidualnego charakteru. 

Dbałość o szczegóły oraz ponadczasowy design sprawią, że Cardholder Sven znajdzie uznanie u każdego eleganckiego mężczyzny.

 • Wykonany w całości ręcznie zgodnie z najlepszymi tradycjami sztuki kaletniczej
 • Najwyższej jakości naturalna skóra garbowana roślinnie
 • Wymiary (cm): 9,9 x 7,4
 • Wygodna przegroda na banknoty
 • 2 sloty na 4-6 kart / dokumentów

SOCIAL

OBSŁUGA KLIENTA

 1. Konserwacja
 2. Wysyłka i zwroty
 3. FORMY PŁATNOŚCI
 4. Kontakt
 5. Regulamin
 6. Dokumenty do pobrania

 

"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego." - Tony GaskinsRealizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)